ترجمه متون کشاورزی

اگرچه اخیرا با ظهور نرم افزارهای گوناگون احتیاجات روزمره افراد برای دانستن معنای کلی جملات موردنظرشان تا حدودی مرتفع می گردد اما ترجمه متون تخصصی که یکی از احتیاجات گریزناپذیر متخصصان امروزی است، علاوه بر مسلط بودن به قواعد دستوری و نگارشی زبان انگلیسی، نیازمند تسلط کافی به لغات تخصصی آن رشته و نیز معنا، مفهوم و کاربرد هر یک از آنها دارد، علاوه بر این امروزه نگارش مقالات تخصصی دارای قواعد نا نوشتهای است که عدم آگاهی از آنها موجب میشود مقالاتی با پشتوانه علمی بسیار قوی در نگاه اول توسط سردبیر مجله مورد نظر نویسنده رد شود. بنابراین یک  ترجمه تخصصی حرفه ای باید توسط افرادی انجام شود که در حیطه مورد نظر و در رشته مورد نظر تحصیل کرده و از مهارت ها و قواعد مقاله نویسی آگاه باشند تا بتوانند متن را به صورت مفهومی و دقیق ترجمه کنند. این خدمت (ترجمه متون تخصصی انگلیسی به فارسی) توسط محققان مسلط به تمامی اصول مقاله نویسی، و متخصص در حیطه تخصصی مورد نظر انجام می شود. این افراد با دانش کافی و دسترسی به بهروز ترین مقالات تخصصی  برآنند که با ارائه خدمات علمی و پژوهشی، در زمینه تولید علم و غنی سازی محتوای علمی دستاوردهای محققان کشور مشارکت داشته باشند.

مشاهده بیشتر
تهیه پیشینه تحقیقات مقاله شما

امروزه بسیاری از محققان و متخصصان علیرغم آگاهی و تسلط کامل در نحوه جمع آوری داده ها، تجزیه و تحلیل آنها به روشهای کاملا تخصصی و حرفه ای، همچنین ارائه بحث و نتیجه گیری به صورت یک سند علمی،  به دلایلی از قبیل کمبود وقت یا سایر محدودیتها، نیازمند مطالبی کاملا تخصصی و  بهروز برای ارائه قسمت "پیشینه تحقیقات" به منظور غنی سازی مقدمه مقاله و توجیه هدف خود از تهیه مقاله می باشند. این بخش از مقاله یکی از مهم ترین بخشهای یک مقاله علمی تخصصی است که برای سردبیر مجله و همچنین داوران بسیار مهم و ضروری می باشد و میتواند نقشی کلیدی در تصمیمگیری آنها داشته باشد. این خدمت (تهیه پیشینه تحقیقات مقاله شما) توسط محققان مسلط به تمامی اصول مقاله نویسی، و متخصص در حیطه تخصصی مورد نظر انجام می شود. این افراد با دانش کافی و دسترسی به بهروز ترین مقالات تخصصی  برآنند که با ارائه خدمات علمی و پژوهشی، در زمینه تولید علم و غنی سازی محتوای علمی دستاوردهای محققان کشور مشارکت داشته باشند.

مشاهده بیشتر
انجام پروژه های جی آی اسی (GIS)

GIS (سامانه های اطلاعات جغرافیایی)، یک بانک اطلاعاتی نوین، فراگیر و نسبتا هوشمند است که اطلاعات گرافیکی (مکانی) و اطلاعات غیرگرافیکی (توصیفی ـ مقداری) مربوط به زمینه های گوناگون به صورت یکجا در آن جمع شده و قابلیت پردازش، تجزیه و تحلیل دارند. سیستم اطلاعات جغرافیایی ابزاری قدرتمند برای کار با داده های رقومی است. این نوع داده ها از نظر فیزیکی حجم کمتری را نسبت به روشهای سنتی اشغال می کنند. در این محیط می توان از ترکیب داده های مورد نظر، ویژگی های گوناگون مکانی- زمانی را بدون محدودیت با یکدیگر ادغام نموده و پدیده و امکانات جدیدی را بر حسب نیاز و یا ایده به نمایش گذاشت. به طور خلاصه GIS میتواند به عنوان ابزاری قدرتمند برای تولید و ذخیره پایگاه داده ها، تولید نقشه، مدلسازی و در نتیجه دستیابی به راهکارها و اطلاعاتی ارزشمند برای تصمیم گیری های مدیریتی بکاربرده شود.

انجام پروژه های جی آی اسی (GIS):

 

در اغلب موارد دروس مربوط به جی آی اس به صورت کاملا تئوری تدریس شده که این مساله دانشجویان را در انجام پروژه GIS خود با مشکل روبرو مینماید و باعث میشود که پروژههای خود را به شکلی مبتدی ارائه دهند و به دنبال یک همراه و همکار خوب برای پروژههای دانشجویی GIS خود باشند. کیفیت در انجام پروژه های GIS از اهمیت ویژهای برخوردار است. انجام و ارائه یک پروژه با کیفیت میتواند راهی برای تمرین و تلسط بیشتر و در ادامه اشتغال برای دانشجویان باشد. این خدمت (انجام پروژه های GIS) توسط کارشناسان و اساتید حرفهای و با سابقه جی آی اس انجام می شود. شما میتوانید صفر تا صد نحوه انجام پروژه خود را از همکاران ما یاد بگیرید و بر آن مسلط شوید.

مشاهده بیشتر